Murkiantis Buda (romanas)

Istorija, kurią papasakojo keturiomis kojomis vaikštantis filosofas

Kartą į senosios Adelinos kiemą užklysta išbadėjęs kačiukas bei suranda ten sau namus. Jis gauna Budos vardą ir gyvena įprastą mylimo bei lepinamo katino gyvenimą. Deja, Adelinai mirus viskas pasikeičia – Buda savo namuose tampa nebepageidaujamas.

Jau ganėtinai garbingą amžių nugyvenusį katiną į savo namus pasiima buvusi Adelinos nuomininkė Milda. Čia jis greitai prisitaiko ir vėl ruošiasi tęsti tingaus augintinio gyvenimą. Buda pamažu susipažįsta su aplinka ir naujos savo šeimos nariais. Kai prieš Kalėdas žmonės priglaudžia dar vieną jauną katinuką, kurį pavadina Kiškiu, senasis Buda kiek susinervina, tačiau įtampai atslūgus, net imasi globoti bei mokyti savo įbrolį.

Mildai pastojus visi laukia stebuklo, nė neįtardami, kad tiek negimusiam kūdikiui, tiek jo motinai gresia pavojus. Mažosios Ados siela bijo gimti, kol jos tėvo širdyje gyvena užslėptos nuoskaudos ir pyktis. Tai mato ir supranta tik senasis katinas. Murkiantis Buda gauna užduotį priminti žmonėms, kad praeitį reikia palikti praeityje.

Romaną įsigyti galima knygų elektroninėse parduotuvėse.

Pokalbis su rašytoja Rasa Sage – apie kūrybą, katinus, murkiančią filosofiją ir t. t.

Po lietaus mus surado Torė (romanas)

Knyga pasirodys 2021-aisiais, vasarą.

Tekstaijususekmei.lt

Komercinių ir kūrybinių tekstų rašymas

komercinių tekstų rašymas